KIINTEISTÖHUOLLON

PÄIVYSTYS

040 806 2161

YHTEYSTIEDOT

HALLINTO

Toimitusjohtaja

Johanna Heikkilä 

0500 731 259

(arkisin klo 8-16)

johanna.heikkila@lekitek.fi

 

Talouspäällikkö

Aino-Kaisa Marttila

040 133 7810

(arkisin klo 8-16)

aino-kaisa.marttila@lekitek.fi

 

Toimistosihteeri

Elina Virta

040 133 7303

(arkisin klo 7-15)

elina.virta@lekitek.fi

 

KIINTEISTÖHUOLTO

Kiinteistöpäällikkö

Tommi Nyrönen

040 652 7489

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

tommi.nyronen@lekitek.fi

 

Kiinteistöpalveluesimies

Timo Koski

0500 833 995

(arkisin klo 7-15 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

timo.koski@lekitek.fi

 

SIIVOUS

Palvelupäällikkö

Minna Ahonen

0500 733 883

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

minna.ahonen@lekitek.fi

 

Siivouspalveluesimies, pohjoinen Lempäälä

Margit Kolehmainen

050 383 9781

(arkisin klo 7-15 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

margit.kolehmainen@lekitek.fi

 

Siivouspalveluesimies, eteläinen Lempäälä

Heli Lindberg

050 383 0610

(arkisin klo 7-15 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

heli.lindberg@lekitek.fi

 

VIHERPALVELUT

Kiinteistöpäällikkö

Tommi Nyrönen

040 652 7489

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

tommi.nyronen@lekitek.fi

 

Viherpalveluesimies

Nina Pukka

050 383 9297

(arkisin klo 7-15 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

nina.pukka@lekitek.fi

 

LIIKUNTAPAIKKAPALVELUT

Palvelupäällikkö

Minna Ahonen

0500 733 883

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

minna.ahonen@lekitek.fi

 

Liikuntapaikkamestari

(Janne Sulkava työvapaalla 31.7.-31.12.2017)

sijaisena Simo Virtaniemi

050 383 9084

(arkisin klo 7-15 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

simo.virtaniemi@lekitek.fi

 

RAKENTAMISPALVELUT

Kiinteistöpäällikkö

Tommi Nyrönen

040 652 7489

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

tommi.nyronen@lekitek.fi

 

Rakentamispalveluesimies

Timo Kujanpää

040 133 7497

(arkisin klo 8-16 ja muina aikoina päivystysnumeroon)

timo.kujanpaa@lekitek.fi

 

 

 

 

 

POSTIOSOITE:

LEKITEK OY

PL 36

37501 LEMPÄÄLÄ

 

KÄYNTIOSOITE:

TOIMISTO:

LEKITEK OY

Tampereentie 10

37500 LEMPÄÄLÄ

 

VARIKKO:

LEKITEK OY

Moisiolammentie 23

37550 LEMPÄÄLÄ

 

LASKUTUSOSOITE:

LEKITEK OY

PL 36

37501 LEMPÄÄLÄ

Y-tunnus 0282724-7

 

SÄHKÖINEN LASKUTUSOSOITE:

E-laskun lähetysosoite: FI7352280320017028

Välittäjäntunnus: OKOYFIHH

Välitystapa: FINVOICE-VÄLITYSPALVELU